View Single Post
  #4  
Old 10-08-2009, 14:39
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha látom, hogy van érdeklődés, és nem csak egymás marása van terítéken, akkor nekem is sokkal nagyobb késztetésem lesz a bővítésre, fejlesztésre.
Ezt kiemelném, mert nekem is sikerült megtapasztalnom, így megerősíteném.

És közös érdek -gondolom én-, hogy egyre előrébb menjen a MUD...


Viszont az egészre ránézve én ott látok problémát, hogy a nagy karaktereknek egy csomó mindene lehet már. Új küldetések, tárgyak, stb., míg egy kis karakternél ezeket meg kell szerezni. Ezért a kis karakter is hajt, és mivel nem tudja, hol van az a szint, ahol ezt és ezt eléri, ezért azt mondja, hogy "Nekem bizony őt kell beérnem." Talán nem igaz (hisz már egy ideje nem játszom, nem olvasom a chatet, nem tudom mi folyik ott pontosan, csak abból látom ezt, amit Ati leírt), de biztos, hogy egy jó irányvonal lenne, ha érdekességek kerülnének be. Nem feltétlen egy-egy küldetés, ami jó 1-2 napig. Hanem olyan dolgok, amik nagyon sokáig visszahozzák a kedvét a játékosnak...Pl.: Ilyen lenne a fő történeti szál, csak sajnos "nincs kész"...Ilyen lenne, ha minden szinten lenne 2-3 fegyver, és több fajta védelmi cucc is. Rengeteg mob, stb. De ez már nem is ennek a topicnak a részét kéne képezze, hanem a "Hogy tegyük érdekesebbé a MUD-ot?" topicé...Úgyhogy nem is folytatnám.