View Single Post
  #21  
Old 01-15-2014, 19:59
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az utóbbi hónapok reakciói a megbeszélések témái között. Azok az "érvek", hogy "nekem azért nem tetszik, mert akkor át kellene épülnöm". KisPistikétől ez még nem is hangzik olyan rosszul, mert végre felépítette az országát hosszú napok után, és nehogymár át kelljen alakítania. De KisPistike a több napos múltjával még nem is számít jó játékosnak.
Ezt én se értettem, hogy egyesek miért elleneznek bizonyos újításokat. Erősítve lett egy faj. Na és? Akkor a 4 hadi felállás már nem az igazi, mert vissza lehet szívatni? Ez a probléma? Szerintem nem az.
Én egy hét után csináltam egy excelt a fajomra és igyekeztem az ideális felállást kitalálni. De az pl. jó békeidőben, amikor csak én akciózok és mások tűrik.
De amikor jönnek felém az ork lovasok ezrei 4 körönként, akkor is más a felépítésem. Pl. nincsenek tanyáim és olyan védelmet csinálok, hogy csak 1 sereggel jöjjenek be (MF-ként).
Nem lehet egy felállás mindig jó.
De mondjuk bizonyos hadi orikon nem láttam nagy különbségeket háború előtti és közbeni felálláson.

Szerintem egy jó játékos mindig a helyzethez alkalmazkodik.

Egyébként ezzel nem azt mondom, hogy aki nem akar változást, az nem jó játékos, csak már lusta lett.
Reply With Quote
Sponsored Links