View Single Post
  #1  
Old 02-03-2007, 17:45
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Sugó pontosítás

Üdv!

Nem vagyok benne biztos, hogy megfelelő helyre írok, ezért nem kérnék fekete pontot, meg kitiltást. Úgy gondolom, hogy olyan helyre kéne írnom, ahol Ati is elolvassa, viszont a hibabejelentések címszó alatt a lezárt hibák, meg a nem hibák közé sem sorolnám, véleményem szerint csak kiegészítésre szorul. Nem szabadkoznék tovább, ha rossz helyen van légyszíves rakjátok át oda, ahova kellett volna írni, csak azt a lehetőséget nem találtam meg.

Tehát, amiért írok: az egyik kedves ismerősöm átkerült anarchista csoportba. Ennek előzménye, hogy volt 2 db összekötés sorozata, egy normálos, s egy anarchos. Az anarchosból zerostartolt egy orit a normálba, s ezt szerette volna bekötni. Erre azonban nem volt módja, mert az összekötés nem szűnt meg. Hogy ez mennyire evidens... végigolvastam a sugó ide vonatkozó részeit, illetve a zerostartos procedúrát, nekem elég vakfolt maradt az eset..

"Ha országodat egy új csoportban szeretnéd újraindítani, kattints a lenti linkre, és kövesd az útmutatást. Ennek az opciónak a segítségével egy új országot kapsz, 200 hektáron, 1 személyiséggel. Jelenlegi országod teljesen és örökre megsemmisül. Az új ország neve és sorszáma megmarad, de mindent elölről kell kezdened. Ha nem tudod, hogy ez mire jó, akkor ne piszkáld."

Tovább is léptem, ott sem volt konkrétan erre utalás, ezért azt nem másolnám ide, ugyanannyi erre az esetre vonatkozó rész van a továbblépés után, mint ebben: semmi.

Amit kiemeltem.. nekem ebből az következik, hogy a bekötést is, mint egy új orinál, itt kell megtenni.

Tehát, ez leírja, hogy mit kapsz, egy 200 hekis orit, olyat, mint ha egy újat indítanál, kivéve, hogy a vip körök, a sorszám, és a név megmarad.
És az összekötése?
Mert arról egy szó sincs itt, de megmarad, mint kiderült.
Tehát lett egy normálos összekötése, meg egy anarchos összekötése 1 normál orival, amiket nem tudott ily módon összekötni.
Úgy gondolom, ennyivel ki lehetne bővíteni a zero start ide vonatkozó részét, mert ez számomra is inkább félreérthető, mintsem releváns dolog.
Kíváncsi vagyok erről másnak mi a véleménye. Elsősorban Ati?

Last edited by Arrakis; 02-03-2007 at 17:49..
Reply With Quote
Sponsored Links