View Single Post
  #10  
Old 12-30-2009, 16:39
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
A baj, hogy ez hozott ki a sodromból és talán ezért mentem bele, hogy üssük be volt szövimet. Ráadásul a szegény olyan helyen volt, ahol nem jöhetett vissza szabiról, hogy ne kapjon pár sereg rögtön. Hibáztam és nagyon sajnálom, hogy így alakult. Megérdemeljük a kirakást, ez egyértelmű, de kár volt mást magammal rántani. Tudhattam volna ráadásul, hogy árgus szemekkel figyeli mindenki minden mozdulatunkat. Sajna hajtott a vágy, hogy visszavágjak. Az, hogy ki milyen alak kár firtatni, azért mert valaki lekezelően beszélt veled....
Nem kívánok vádaskodni és sárt dobálni senkire.
Batu, Teged nem tudlak hova rakni. Illetve az irasaid, es cselekedeteid hatalmas ellentetet tukroznek. Bar nem is ismerlek, de az irasaid normalisak, de a cselekedeteid neha szoges ellentetben allnak ezzel. Csak azert szolok hozza ehhez a temahoz, mert Tibu engem is megfenyegetett (azaz a szovinket), hogy ha nem adok 4 milliardot, szet lesz utve a szovink par szovetseg, es par mf altal. (amin persze felkaptam a vizet, hogy ezt megis hogy kepzeli...)

Szepen hangzik ez a "megerdemeljuk a kirakast" meg a "visszavagni szeretnek", de azt ne felejtsuk el, hogy hogy kerultetek fel 3600-ra. Mar ott ki kellett volna vagni az egesz bandat foldleadas miatt. (ugyanis az ilyenfajta top-hatar kitolasa sem szabalyos, mint tudjuk) Ergo szerintem odavagni sem kellett volna... (Sirenart hanyan is utottetek foldre es fosztasra ujrazasa elott?)

Jatszom mar egy par eve, de tenyleg ennyi jkszes es multis huzast, amit Tibutol es bandajatol (es igen, ebbe Te is beletartozol!) meg nem lattam.

Irtad vhol, hogy tippelgetes, hogy ki viszi kinek az orszagat. Nos, amikor Tibu zoldeket irogat masok orszagabol, mert neki nincs irasjoga, vagy megirja nekem msnen, hogy "ma delutan 4tol en viszem none orijat, majd jot harcolunk", nem hiszem, hogy nagyon tippelgetni kellene.

Pool megfenyegetese, hogy eloben megverik, meg mar egyenesen a gagyi kategoria.

A problema csak az, hogy Tibu nagyon sok embert meg tudna felemliteni a hoditobol a rengeteg penzevel, es a jatekhoz valo ilyen teljesen gatlastalan hozzaallasaval (lasd, meg Sarkiekat is ravette foldleadasra, akik pedig nem kezdo jatekosok).

Csak most kicsit tul nagy lett az arca, es igy jart. Nem csoda, hogy paran cseppet sem sajnaljak...

Csak akkor ilyen kamu szovegeket legalabb ne kelljen olvasnom olyan embertol, akinek kb 3-4 kilo vaj van a fule mogott, de meg igy is elbujhat a tobbi mogott...
__________________
Remedy
The Following 10 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post: