View Single Post
  #415  
Old 06-21-2008, 15:30
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Remy "megkért", hogy ne gondolkodjam, így kapásból leírom, amit gondolok.

Szerintem lehetne egy lista, amin a publikus fórumok lennének, leírással.
Aki zártabb fórumot hozott létre, az egyszerűen nem publikussá tudná állítani, és nem látná senki, hogy ilyen is van.

Quote:
No.. amennyire Arwyl topicjában látom, és helyesen is értelmezem a helyzetet, akkor ezek szerint a többség a régi rendszerhez hasonló, azt mintázó fórumokat próbál létrehozni. Nos akkor vki felvilágosítana, h pontosan mi volt az értelme a változtatásnak?
Valahol jogos, de ez legalább felold klikkesedésből, például nekem jó, hogy 1oriból elérem az összes fórumot, nem kell átlépegetnem hozzá. Ráadásul nem is minden orim vip, így meg mindegyik fórumon látom az új üziket.
Bár általában mindegyik fórumon ugyanazok vannak

De az egész értékéből 2dolog von le:
1. erősen feltételezi a dolog a kooperációt, hogy ne legyen létrehozni 3db közösnek hirdetett fórum, meg 4darab V-snek hirdetett csopifórum.

2. Én nem bízom a moderátori rendszerben, eddig ha az admin kitiltott valakit, akkor ugye nem volt visszaszólás.
De ha egy játékostársam kitilt engem, abból csak balhé lesz, meg ellenfórum, és nem hiszem, hogy ezt tudná kezelni a rendszer...

Mégegy dolog:
Ati a közösségi videót szerintem a végleges változatok vedd le, vagy írj hozzá valamit, hogy a fórumra vonatkozó rész átalakítás alatt.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote