View Single Post
  #8  
Old 01-28-2006, 23:14
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik
Demontojas az nem arrol szolt, h abban az idoben a szerver nem birta a nagy terhelest, es neha voltak kisebb nagyobb adatvesztesek, amit ugy tudtak megoldani, h amikor beleptel lattad, h az orszagod 90%-ban le van amortizalva es kaptal egy gyonyoru uzenetet, h demonok jartak nalad blablabla, de cserbe kapsz egy tojast, es ha osszegyulik x, akkor te is kuldhetsz demonokat.... Szerintem senki nem kuldott soha demonokat, gondolom ha valakinek volt mar 2 tojas, akkor arra triplan odafigyelt a rendszer
de igen, majdnem pontosan erről szólt. aztán mivel a szerver stabilizálódott, és egy idő után nem keletkeztek ilyen országok, szép lassan feledésbe merült a démontojás is. nekem nem volt démontojásom, ugyanis az én orim akkor ment tönkre, amikor még nem volt kitalálva ez a marketing koncepció
amúgy a hírnév eredetileg nem azt mutatta mint most, akkoriban nem folyamatos feljutás volt, hanem fordulós játék, hasonló a mostani arénához. mikor egy forduló véget ért, akkor 5. szintű csoportokban a top50% feljebb került,a többi maradt, míg feljebb a top30% fellépett, az alsó 30% visszaesett egy szintet, míg a többiek maradtak a csoportban. a csoportelső 10, a második 9 (és így tovább lefelé) hírnévpontot kapott, de mindenki aki fellépett, kapott legalább 1 hírnévpontot. ehhez volt a restart kötve, azaz annyiszor indulhattál újra a szinten belül, ahány hírnévpontod volt. (ha nem pontosan emlékszem javítson ki valaki, olyan régen volt )
az országok értéke sem mindig így számolódott, mint most. erre már tényleg nem emlékszem pontosan, de még a pénz is beleszámolódott, meg a seregek értéke. ezt használta ki az akkori top, akik ilyenkor óriási ponteséseket produkáltak, támadtak, majd visszaugrottak. ezt hívták merülésnek. aki jól csinálta azt szinte lehetetlen volt elkapni. aki rosszul csinálta, az nagyon megbánta ))
Reply With Quote