View Single Post
  #21  
Old 01-09-2009, 12:44
Zeeboy Zeeboy is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Látom csabi nem akarsz megérteni
És ha a probléma most is megvan, akkor már nem kell vele csinálni semmit?
Arról beszéltem, hogyha a körtávok össze lesznek húzva, akkor a mostani helyzetet nézve az első helyezet nem fog azzal kínlódni hogy a harmadik helyezettet üsse 2 sereggel, hanem lemegy a legalsóig, akit be tud ütni 5 sereggel, a körtávja max 1el lesz több, és a 6-6 heki helyett 5*5 hektárrt fog szerezni.
Nem lesz rá tökéletes megoldás, de vagy a védelem kitolása a később jövőknél, vagy pedig a körtávok olyan össze húzása kéne, ahol a nagy pontszám különbség játékosoknak ne érje meg a frissen belépőket ütni! És kérdezem Atit is, hogy milyen lehetőséget lát ő a dologra????
Hát igen! Úgy tűnik megvalósultak amiket gondoltunk És itt most kb az egész élvonalra lehet gondolni Hisz most inkább megéri pár körrel többel kimenni valami gyengébb orira mint azt számolgatni h vajh be tudod-e ütni a 2 körösöket...
És az alsó orik bizony kellemesen le vannak ütve... Az új belépőkkel nem is tudom mi lesz.
Szóval a körösszehúzás sztem nagyon jó ötlet bár így elsőre sztem sok volt. Bár persze még csak most kezdődött szóval lehet h nem lesz igazam
Reply With Quote
Sponsored Links