View Single Post
  #1  
Old 04-02-2010, 16:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Adott csoportba kerules regisztraciokor

Sziasztok!

Ha jol ertem Ati szavait, ezentul a jo oreg regi semi-random rendszer eltunt regeleskor.

Regebben, ha egy haveri csapat egy csoportba akart kerulni, "meguszta" 5-6 emailcim regisztralasabol, es probalkozasbol, elobb-utobb sikerult nekik.

Raadasul, ha megszerettek ezt a csoportot, megtarthattak ezeket ez emailokat, es azutan mindig oda raktam a program oket.

A Ws forumot olvasgatva ugy erzem, hogy ez a lehetoseg most el lett veve.


Ati, mit javasolsz arra, ha vki egy adott csoportba szeretne regisztralni, a zerostarton kivul? (nem mindenki tud hirtelen 10 vip smst kuldeni emiatt).

Eloszor arra gondoltam, hogy lehessen regeleskor megadni melyik csoportba akarjak kerulni, de legyen egy default, ami a hod szerint ajanlott.

De ez hosszu tavon esetleg vezethet sajnos bizonyos csoportok elhalasahoz, ha egy vagy tobb csoport egyre vonzobb lesz, es a tobbibe majd senki nem akar jelentkezni.

Velemenyek? Gond ez egyaltalan, vagy csak engem zavarna, hogy nem tudnek a haverjaimmal egy kezdo csoportba kerulni?

(Engem ez perpill nem erint, de mar sok ilyen emberrel talalkoztam, aki szeretett volna egy adott csoportba regelni.)
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links