View Single Post
  #6  
Old 03-28-2010, 14:54
Fanatixxx Fanatixxx is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Azért ellenkezem, mert millió + 1 sokkal hasznosabb dolog volt eddig összeszedve más topicokban. Ati most egyértelműen a Hódítóval foglalkozik, és ha 50 témát nyitsz ide, a régi dolgok elfelejtődnek, és ahelyett, hogy új tárgyak, vagy küldetések kerülnének be, ilyenek fognak elsősorban bekerülni. És igen, ez tényleg apró ötlet, mint ahogy írtad is. Ezért akkor kell felvetni, ha már a játék olyan szakaszban van, hogy az apró ötleteknek van helyük.



Semennyire. Sőt rontaná. Mert mindegyik tárgy, ha ugyan az is a neve, nagy valószínűséggel más adatokkal bír. Ebben az esetben még kifejezetten félrevezető is lehet.



Szerintem nem kell elmenni abba az irányba, hogy semmit nem kell tenned ahhoz, hogy 1-1 infót megszerezz... És igen, vagy felírod papírral és ceruzával, vagy a számítógépeden bármilyen szövegszerkesztővel.
Ha a régi dolgok valóban jó ötletek akkor nem fognak elfelejtődni. Írd fel őket egy kis füzetbe úgy a biztos

Amíg a nagy fejlesztések a háttérben készülnek, miért ne kerülhetne bele a játékba néhány olyan kisebb fejlesztés, ami rövid idő alatt kivitelezhető?

Mi az hogy semmit sem kell tennem? Azonosítanom kell a tárgyat amikor hozzájutok.

Én azt az elvet vallom, hogy a játékot minden olyan elem élvezhetőbbé tesz, ami időt/energiát spórol meg a játékosnak.

Szerintem minden ötlet legyen a legapróbb is helyet érdemel a témák között.

Elmondtad a véleményed/nemtetszésed erről a ötletről, amit köszönök. Szerintem felesleges a további szócséplés, de ha építő jellegű javaslatod van ezzel kapcsolatban az más...