View Single Post
  #232  
Old 11-24-2014, 11:57
Fusio's Avatar
Fusio Fusio is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sziasztok!

Ahhoz ,hogy ide új játékosok érkezzenek, kellene valami grafikai változás és most nem gondolok hú de nagy dolgokra,de az igények megváltoztak nem az mint 15 éve,hiába szólok pl az ismerősöknek , " barna excel , kösz kihagyom inkább tolok mást"

Persze nem szabad összehasonlítani velük,talán a Lemuriával lehetne,meg is lehet nézni ,hova tart...

Reklám egyik legjobb módja a facebook pár dollárért ( 5-10 ) egész jó kis hirdetést lehet elérni,ezt is lehetne erőltetni ha még nincs,idővel bőven megtérülne..

Kipróbáltam más játékokat az elmúlt időszakba , nem az mondom,hogy le kell másolni ,de ahogy írták itt is , lehetne egy harci kalkulátor beépítve, ahol egy kezdő játékos talán szembesülne vele,hogy miért nem üti be senkit.. (pl G be támadnak katonával,komolyan már sajnáltam ) És igen ,lehet nincs arra ideje ,hogy utána nézzen a súgóban ,elővegyen egy tolat / számológépet ,vagy szimplán meg se fordul fejébe a google.. ) Ez pl szerintem egy alapvető hasznos dolog lenne ,mindenki számára. (Akár egy országtervező is )

Egy másik "komolyabb" probléma ,hogy az évek során rengeteg ismerőst lehet szerezni,ami kicsit öli is a játékot egyben, főleg most ,hogy kevesebb van.. Nem azt mondom,hogy mindenki gyilkolja egymást ,de az se jobb ha 3-4 szövi egymás mellet és a friss husikat darálják befele.. Szerintem erre is lehetne ötletelni ,lenne valami , amiért talán "megérné" egymás ellen menniük..
Reply With Quote