Thread: Aréna
View Single Post
  #513  
Old 12-20-2009, 07:31
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Azt mondom, hogy érthető az elv amiért kritizálod Poolt. Másik oldalról viszont a gyakorlatban, játéktechnikai szempontból, és mások játékélményének szempontjából elég nagy a különbség aközött, hogy ki milyen módszerrel hagyja abba. Ahogyan azt Alg is említette. Karakánabbul fogalmazva, a mindenki lefelé földelte elég gyenge érv, ugyanis az a topnak igencsak hátrányos, hétvégiben sokszor tapasztaltam. Járjál le 10 körre támadni, mikor másnak 2 kör csak és hipp-hopp nulla teljesítménnyel a nyakadon lesz...
Magában az elvben van igazságod, de túlságosan összemosod a kétféle kilépési módot, pedig egyáltalán nem irreleváns a játékmenet szempontjából!
A hétvégi játékban csak 3 napod van, itt viszont bőven van időd reagálni.

Babot a top is leföldelte több sereggel, nekik is 2 körre volt addig amig be nem ütötték. A többiek meg ahogy felvitték az orijaikat valóban közelebb lettek a tophoz de erösebb nem lett rögtön az országuk. Így a fenti országoknak nem kell kimeni csak 2-3-4 körökre és gyarapodnak....

Játék szempontjából engem is zavar a tény, hogy kilépnek és egyet is értek poollal! Amit nem értek az az hogy ha megfogalmaz egy ilyen kritikát akkor miért tesz útána úgyan úgy mint a kritizált?

Értem én a játékélmény szempontjából nem mindegy, sőt biztos nagyon izgalmas lehetett volna ha nem adják fel, de feladták sajnos.

Nem akarok senkit megbántani én csak az elvet nem értem, nem értek vele egyett!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Szesy For This Useful Post: