View Single Post
  #1  
Old 04-18-2007, 23:05
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Román 1/A könnyítése

Sziasztok!

Akik játszotok román A-ban azok tudják hogy miért nyitottam ezt a topicot.
Jelenleg az A-ban a kis oriknak a fordulás szinte lehetetlen és már nem egy embertől hallottam a törlés gondolatát.
Nagy a szakadék a topklán tagjai és az utánuk jövők közt, éppen ezért gondoltam hogy a teljes beszürküllés megelőzése érdekében lépni kellene valamit...
Az hogy 4200 hekire feljöjjenek az orik fordulásra, az szinte lehetetlen jelen körülmények között, klántámadás esetén pedig inkább feloszlik a klán a tanácstalanság miatt és SZK-ra mennek...

Arra gondoltam hogy talán 100 ori alatt meg lehetne adni azt a könnyítést miszerint a fordulás ne a top 30%-hoz legyen kötve hanem a csoport átlagpontszámához, ami ugye állandóan változna

Jelenleg kb. 4200 heki a fordulási határ, a változtatás után kb 3300 lenne, ami teljesíthető...
De ugye ha sokan elkezdenek feljönni hogy bekerüljenek a fordulásos mezőbe akkor az átlagpontszám is felmenne, vagyis még egy kicsit feljebb kéne menni és így tovább...

Lényeg hogy szerintem így meglenne a motiváltság arra hogy küzdjenek a fordulásért ne csak feladják és várják a csodát.

Ezügyben szeretném a véleményeket hallani

Last edited by Robin; 04-18-2007 at 23:30..
Reply With Quote
Sponsored Links