View Single Post
  #61  
Old 08-18-2008, 14:52
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Egyszer aszonta nekem egy okos bácsi, akinek a szavára itt adok, hogy egy ementé addig él amíg mindkét fél számára előnyös. Mégis mit hittetek? azért éjszakázott, azért harcolt ez a csapat annyi időt hogy a legjobb második legyen? lol

Mindenesetre jó hogy még most is van ütés és mégjobb hogy van live kommentár Itt kivételesen nem történhet hiénázás, és abban is biztos vagyok, hogy mindkét klánnak van online tagja
Ez az MNT anynira volt jó (bár nem én kötöttem), hogy lehetőséget adjon másnak is feljönni, míg a Pannon elvolt magában, kikopott a lelkesedés, addig a BIG gyűjtött-gyűjtött és gyűjtött, majd egy számára kedvező pillanatban felmondta az MNT-t. Erre a Pannon egyáltalán nem készült föl és valljuk be 2 év lemaradást 1 hét alatt behozni igencsak nehéz. A játékos társak a harci helyzetre is úgy néztek, mintha a szokásos hétköznap lenne és elég lenne 1 belépés. Ez nagy hiba volt. Normál esetben ha minket vesztek alapul régen 200k pont távolságon belül nem volt ellenséges ország. ezért mindenki ellenfél, senki sem köt MNT-t, de ez a mostani egy igen jó példa erre, és szolgáljon másoknak tanuságul.
A BIG csapat nem hinném, hogy éjszakázott ezért a helyért, vagy te nem látod az 1/A régi eseményeit? Sem nekem sem a régieknek nem kell magyarázni mi és hogy történt, nem vagyunk sem hülyék sem angyalok. Feltételezem a TOP1 ori is véres csatákon keresztül jutott odáig. Persze ebbe nem kell belemenni, ez a helyzet ez van, madj ha jönnek újak megoldják a BIG problémát.
Reply With Quote
Sponsored Links