View Single Post
  #222  
Old 08-29-2008, 00:32
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 10%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
én ezek a játékosok közül egyiket sem ismerek.

hogy mi a profi szerintem? aki letett vmit a hódító asztalára: topklánok aktív tagjai, A-ban aktív, sokat harcoló, klánban vannak, alsóbb szinteken pedig szövetségük mindig az elsők között van. a játékot átfogóan értékelik, az egymáshoz tartozó szinteket együtt kezelik és kihasználják a piacok közötti különbséget...
akit említettek neveket egyik se tartozik ide. nekem egyik sem komolyabb játékos.

a tali pedig abszolút nem tartozik ide. semmi köze.

durván 10-14 játékost mondanék, akit én profinak gondolok. kérésedre természetesen neveket is mondok, de szerintem nincs rá szükség, kb. mindenki be tudja lőni magának kire gondolhatok.

legyél szíves kultúráltabb hangnemben írni a fórumra, köszönöm.
Vegyük szépen sorba amiker írtál.

Quote:
topklánok aktív tagjai
Ez szerintem egy vicc!
A mostani kis 1/A-s eseményeknél is úgy kerültek be orik a nagy klánokba,hogy az ég világon nem tettek semmit csak vittek egy kis pontot.
Vagy valaki úgy is betud kerülni egy nagy klánba,hogy haver,ismerős,ivócimbora,munkatárs,szexpartner és még sorolhatnám...
Tehát,ha csak a topklán aktív tagja kell lenni ,akkor az nem nehéz
Persze nem akarok senkit leminősíteni,csak láttam,olvastam,hallottam ezt-azt.

Quote:
A-ban aktív
Szóval ne legyen szk-n?
Vagy napi,heti szinten nyomja a támadás gombot?


Quote:
sokat harcoló
Ez egyértelmű.

Quote:

klánban vannak
Na már megint 1/A
Hát én klánban vagyok


Quote:
alsóbb szinteken pedig szövetségük mindig az elsők között van
Na szóval A-n kívűl van 3 orim alsóbb szinteken.
A szintlépés nálunk nem az első helyről szokott történni,de azért az elsők között lépünk szintet ,amint lehet.
Nem gyűjtünk évekig tartalékokat a csopi tetején és nem élvezkedünk fent.
Játszunk,haladunk,lépünk

Akkor kb. ennyi a profizmus?
Gratulálok neked a teljesítményhez és gratulálok a másik 10-14 játékosnak is ,akiket biztos nem láttál még talikon,mert annak abszolút semmi köze a hatalmas giga tudáshoz.

Erre még reagálnék:
Quote:

akit említettek neveket egyik se tartozik ide. nekem egyik sem komolyabb játékos.
Azokat a játékosokat akiket írtak te ismered?
Csatáztál velük?
Tudsz róluk bármit is?
Vagy szimplán neked nem mond semmit az orijuk/nevünk ,ezért ők komolytalan és átlag vagy gyenge játékosok?


U.I.: A kultúrált hangnemről meg annyit,hogy majd az illetékes személy intézkedik ,ha kivetnivaló van benne.
Ne utasíts se engem,se mást!
Azért ,mert te profi hódítós vagy nem leszel felsőbbrendű ember.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post: