View Single Post
  #3  
Old 01-24-2016, 08:11
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Mivel napi 3-4x tudsz belépni ami nem túl sok, így az előttem szóló egyik javaslata, hogy valami hadisabb fajt válassz szerintem nem helyt álló.
ez a belépés kevés. Inkább védekező felállást választanék a helyedben, leginkább egy elfet javasolnék, de mivel teljesen csoportfüggő a dolog, hogy épp mennyi aktív játékos van ott így akár egy gnómmal is el lehetsz vígan.
gnómmal talán az elit+íj felállást mondanám ha már keveset vagy bent így védelem is van de ha meg támadnak akkor esélyes van vissza menni a támadóra. De ezt majd más elmondja mert Én életemben nem használtam még elitet, max ha épp csak az volt a piacon és sürgős volt.
És ami még látom nem került szóba az a törpe. Ha biztonságosan vagy megépítve akkor azzal is tudsz haladgatni, sőt támadni is, ráadásul a törpével gyorsabban tudsz haladni ha termelsz is vele, nem úgy mint ha csak egy elfel az egyszerű katona képzésekkel haladnál. Persze ide kell a diplomácia is, mivel a törpikét elő szeretettel lopkodják és ha mf vagy előbb fog egy szövi téged megtámadni mint egy elfel, mert könnyebb célpont vagy.
De szerintem előbb próbáld meg a gnómot, vagy ha nagyon félsz akkor elfet, aztán ha már kicsit jobban át látod a dolgokat akkor el tudod dönteni, hogy mit látsz még érdemesnek