View Single Post
  #162  
Old 02-09-2007, 20:13
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Picit félreértettél. Én azt írtam, hogy az országokat nézed le, nem a gazdáikat, erre írtam az irritálót.
Egyébként nekem is van óriás hadis orim, és én sem szeretem a tolvajokat, de azt sem szeretném, ha a hadisok ekkora előnyhöz jutnának, a két másik profil ellenében.
Lehet, hogy nem a legjobb példa: a fosztással nagyobb kockázatot vállalsz mint lopással, de hadisként ezerszer könnyebben szerzel földet.
Fére értettem, mert rosszul fogalmaztál A személyi dolgok szoktak irritálóak lenni és engem nem a személy irritál ... de hagyjuk ezt, mert bonyolul és írásos formában úgysem tudnánk zöldágra vergődni.

Szerintem sem a legjobb példa. Valóban könnyebben jutnak földhöz, de a földet meg kell tartani úgy, hogy a sereg nincs otthon + ha otthon többnyire nem igazán a védelmet képezik (bár ez nem mentség, mert ha figyel még jól is járhat), valamint be kell építeni valamiből, amit álltalában meg kell venni (ellopni nem tudja, fosztani + nem engeditek ), amihez tartalék kell (amiért a szomszédban tiltakoznak egyesek)... szal elég jól összekapcsolhatók a dolgok.

Mielőtt bárki is a tolikat védené nem elfelejteni, hogy nekik is van 1hatalmas előnyük és az a távolság!
Reply With Quote