View Single Post
  #18  
Old 12-05-2008, 09:47
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Hát nyáron sikerült elmennem nyaralni, az Arénában az első helyen álltam, 9 napig nem voltam, mikor beléptem talán a 8. helyen lehettem, és a végén a 2. lettem. Mégiscsak aktív lehettem ha ez sikerült, vagy a többiek voltak még nálam is inaktívabbak. .

Értem, hogy a szankció csak annak jár, aki elkezdi a játékot aztán abbahagyja, vagy pl. 5 napig nem lép be, nos én nem fogom kockáztatni azt, hogy szankcionáljanak az 5 napért, inkább nem játszom, erre próbáltam utalni, akkor mikor azt írtam, hogy elvenné az emberek kedvét a játéktól. .

Te nagyon amatőrnek nézel, pedig mindenki tudja, hogy profi vagyok. .
Nos, ha szerdán pl. 14:00-kor hazautazom és hétfőn 14:00 után érkezem vissza az hány kör is? Mert az már több, mint 120. .
Ha 9 napra elutazol nyaralni a Te javaslatod szerint is kiesel. Lehet, hogy akkor nem ütöttek le de ha a körtávolságok is össze lesznek húzva és egy pörgősebb ütögetős játék lesz az aréna le fogják azt aki ennyi ideig rá se néz az országára. Ha a játék aktívvá tétele a cél akkor ne azt támogassuk, hogy 1 hétig be se kell lépni szerintem.
Reply With Quote