View Single Post
  #26  
Old 06-09-2009, 12:45
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha 2-3 "hülyeséget" tanult, akkor ezeket úgyse fogja tudni visszacsinálni, mert mindent ne felejthessen már el, amit valaha megtanult. Fejlesztette az életerejét, aztán rájön, hogy ez nem is volt sok, akkor vissza az egész, és csökkentsük le?

VIPhez kötést nem látom indokoltnak, mert ha valaki VIP, akkor tudja mit csinál, nem fog ennyiszer mellényúlni. Nekik kell ez a legkevésbé.

Ha valaki ennyiszer mellékattint, akkor szerintem az itt elvesztett TP mennyiség lesz a legkisebb gondja, sokkal többet veszít azon, hogy megtámad valakit, akit nem kellett volna és meghal. Véletlenül. A megtámadást ne tegyük azért visszavonhatóvá lehetőleg. Ha meghal, akkro visszavonja a támadást, ha nem hal meg, akkor nem.

(Bár a menekülés, mint harci képesség épp most került fel a listámra. )

Még nem győztél meg.
Úgy értettem, hogy nem tudja mondjuk se az 1. se a 2. visszavonni, és ha megtanul egy harmadikat ami nem jó Neki, akkor szakad a cérna, és abbahagyja. Viszont így mindegyik után van lehetősége visszavonni...
És képesség tanulásról volt szó. Az életerőnek nincs köze a képességhez...

Nem mellékattintásról volt szó! És ezt Te is nagyon jól tudod, hogy kettő példa volt rá, ne csak az egyiket emeld ki légyszíves! (másik volt, hogy nem olvassa el, hogy mi mire való...persze, akkor így járt, de a játékosok kb fele...)

Miért ne nyúlhatna mellé a VIP?? A VIP-ek nem emberek, vagy mi??
Sőt. Olyanok is lesznek bőven, akik azt sem tudják mi ez a játék, csinálnak karaktert és tele VIPelik magukat. Hódban is van ilyen, nem egy, és nem is pár száz! És ott még ki is van emelve, súgóban is, meg mindenhol, hogy amíg nem ismered a játékot, addig ne VIP-elj!
De akkor nem lenne VIP-hez kötve, nekem tök mindegy, csak hogyha esetleg több munka lenne vele, mint amennyit ér, akkor azzal, hogy VIP-hez van kötve, lehetne ellensúlyozni.

Most meg idekeverted a támadást
Attól még, mert egy nagyon erős mobot megtámad, és meghal, nem fog minden egyes támadáson valamennyi tp-t elveszteni (mga tanulásnál igen, hisz MINDEGYIK utána lévő tanulás lényegesen több tp lesz), sokkal kevesebb tp-t veszít...
És ne keverjünk már ide egy teljesen más (tényleg, köze sincs hozzá), dolgot...

Én meg még mindig nem látom, hogy mi lenne a rossz abban, ha ez bekerülne