View Single Post
  #25  
Old 06-09-2009, 12:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Rengetegen fogják otthagyni a játékot azzal, hogy "Már megint elrontottam, és tanultam 2-3 hülyeséget, és tök nehéz fejlődni, és lehagyott mindenki, harmadikra meg már nem szeretném újrakezdeni. Sziasztok"

Csak 2-3. És persze, lesz kézikönyv meg minden segítség, de biztos, hogy a játékosok 50%-a el sem olvassa (sőt!), és azoknak a 80%-a így fogja otthagyni a játékot...

És még egy érv:
Ha nem is 100%-osan jó az előnye, akkor sincs hátránya. Lehetne VIP-hez is kötni, semmi kár nem származik belőle, és rengeteg kényelmetlenségtől megóvhatja a felhasználót...
Rosszabb nem lehet tőle, csak jobb...Szerintem ez már magában üt minden ellenérvet
(ha nem elég, ott a fenti érvem...)
Ha 2-3 "hülyeséget" tanult, akkor ezeket úgyse fogja tudni visszacsinálni, mert mindent ne felejthessen már el, amit valaha megtanult. Fejlesztette az életerejét, aztán rájön, hogy ez nem is volt sok, akkor vissza az egész, és csökkentsük le?

VIPhez kötést nem látom indokoltnak, mert ha valaki VIP, akkor tudja mit csinál, nem fog ennyiszer mellényúlni. Nekik kell ez a legkevésbé.

Ha valaki ennyiszer mellékattint, akkor szerintem az itt elvesztett TP mennyiség lesz a legkisebb gondja, sokkal többet veszít azon, hogy megtámad valakit, akit nem kellett volna és meghal. Véletlenül. A megtámadást ne tegyük azért visszavonhatóvá lehetőleg. Ha meghal, akkro visszavonja a támadást, ha nem hal meg, akkor nem.

(Bár a menekülés, mint harci képesség épp most került fel a listámra. )

Még nem győztél meg.
__________________
Hódító * Queosia