View Single Post
  #69  
Old 03-22-2014, 02:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Te voltál 1. klán tagja én távolról sem.. de nekem kapásból lenne pár ötletem én mit csináltam volna fordított helyzetben..
Az, hogy 1 ori távolozgat az régi szabi mellett miért nem volt megoldható? Ugyan úgy fullra lehet töltve minden ori, csak 3 nap szabival kell kezdeni.. Éjszakai szabi marad, ha 3 nap után bejön az az egy ori, tehát tökéletesen megvalósítható ez módosítás után is..
De, ha ezt vki letolja egyedül 2-3 évig..
Szerintem, már 1-2 hónap után sem tudnád összeszedni a tagokat, ha vki rátok áll hirtelen.. De ettől független ugyanúgy megoldható marad a jelenlegi módosítás javaslat után is..
Kérdésedre válaszolva, szerintem ezzel nincs semmi baj.. erre kicsit szerencsésebb esetben 99%os stratégiát lehet készíteni..
De egyébként általában miért lehet ez egy klán célja, hogy egy ember maradjon bent a többi meg szabin? Fejtsd ki, miért is olyan hihetetlen jó dolog ez az adott klánnak?
Én max támadás előkészítésre látom használhatónak, morál ne essen le, aki lengette, lovak bent legyenek stb, igazából max kényelmi dolog, különösebb jelentőségét nem látom, hogy attól kéne félni ez lesz az általános..
Azert amire az elf is jo. Jatek nelkul forgathatod b-bol az orszagokat csak igy kb teljesen eselytelen, hogy beverjenek. Ne kelljen mar magyaraznom miert lehet most tokeletesen megcsinalni mig regen nem.. Most ha tudod hogy nem tudsz lenni siman elszabizol estere es ha 2-3 orszag felvaltva csinalja kb a klanszabi sem fogy el soha. Nem ez volt a celja a valtoztatasnak, a mostani korrekcioval kb csak arra lehetne hasznalni amire ki lett talalva. Az esti alvasok igy is biztositva lesznek annak aki tenyleg arra hasznalja, csak a kiskapuk lesznek kizarva.
Reply With Quote