View Single Post
  #65  
Old 03-21-2014, 18:14
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Ha eltorlod a kedvezmenyt a kisklanozasok is meg fognak szunni. Azert van kevesebb klanutes jelenleg mint a kedvezmenyes belepes bevezetese elott, mert kb harmad annyi jatekos van az A-ban. Ez a rendszer teljesen jol mukodik/mukodott mig meg nem lett olve a jatek a szabirendszerrel. Nem is ertem hogyan gondoltad az utolso par sorodat.. Igyis eleg tapos jatekosok vannak, a csoport 90% csak fedezget.. Es te megjobban erre erositenel?
Nézzük csak.. kevesebb, mint 1 éve indultam fel 3,5k hekiről és kb 17k-ig jutottam, 0 darab kilépéssel a klánból..(pedig még valakik kifejezetten le is akartak hiénázni..) Persze lehet sírni, mert nem lesz abszolút előnyben a nagyobb klán a kicsikkel szemben, de inkább alkalmazkodni kéne.. nem érzem kifogásnak, amit leírsz.. Ha marad ez a játékos szám csökkenés a játék így is, úgyis sokkal nehezebb lesz, mert szimplán nem lesz célpont..
Fedezés könnyítése talán csökkentené ezt az elvetemült földféltést, talán a probléma okát kezelnénk nem csak a tünetet, bár lehet már késő és túlságosan megszokták az emberek ezt a menekülős rendszert..
Olcsóbb fedezgetéssel meg nem értem mi bajod, az neked miért fáj? Ha valaki nem oda való úgyis le lesz verve, ha meg oda való, akkor nem 30 év alatt jut fel (amit be sem vállal, mert annyira irreális elvárás ez egy játéktól), hanem pl 1 év alatt.. úgyis csak a 4. legnagyobb országig lehet fedezni
Az, hogy a szabi miatt nincs klánütés megint butaság, mert klánszabiból igen kevés jut egy klánnak.. sőt igazából talán még igazságosabb a rendszer.. csak ugye nem tetszik, hogy nem kiszolgáltatott klánt kell támadni, hanem lehet meg vannak töltve az orik.. hát stratégiai játék.. találj ki jobb stratégiát és kész.. napokig volt 1 orink bent nappalonként mellé 6-7 szabissal..(ja és tettél egy megjegyzést másik topikban, hogy biztos belépkedve távoloznak mások, ki kell hogy ábrándítsalak, csak én néztem a saját orimból távolt) simán léphettetek volna, csak ugye, ha rosszul jöttök ki a nagy orik buknak földet, az meg fájó lett volna..
A szabi maximum egyéniben lehet probléma, de igazából, ahol ti vagytok, és olyan háttérrel, ami nektek van, meg kéne oldani az ütést..
Előlünk is szabizott egy-egy ori egyéniben, de eszembe sem jutott topikot nyitni emiatt.. bár hozzá teszem, a szabis felével a témának még nincs is olyan nagy bajom, van alapja annak, amit mondotok (egyéniben!), de a másik feléről egy kicsit sem győztél meg
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post: