View Single Post
  #2  
Old 08-30-2010, 12:35
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Tsobi postja engem is elgondolkodtatott,hogy mennyivel jobb volt az az idő.

Az ötletem nem egy új találmány,hanem egy régi rendszer visszaállítása itt a fórumon. Az újaknak mondom, hogy ezen a fórumon is működött egy elismertségi rendszer,ami némileg korlátozta is a fórumot. pl ha jól emléxem 10 elismertségi pont alatt nem nyithattál témát,csak a chatbe, stb.
Anno azért lett megváltoztatva, mert pár ember komolytalanul elkezdte adogatni egymásnak csak simán az elismertséget, megalomániából és "jófejségből". Ugyan némileg komolytalanná vált a dolog, de még mindig többet ért mint a mostani kezes rendszer.
Nagyobb visszatartó erőt képviselt a fórumos közösség elismert része,kevesebb volt a személyeskedő,semmit mondó offoló hsz.

Én szívesen látnám újra jobb felül a zöld és piros négyzeteket.
Szívesen látnám azt,hogy a fórum részben így saját magát is moderálná kicsit.
Szívesen látnám azt,hogy jobban tisztelnék a fórumosok a másikat, és nem csak érzelmileg szórnánk a jelentéktelen le-fel kezeket.
Én tényleg nem látom értelmét ennek a kezes dolognak,mert a fórumos közösség 98%-a már meg se nézi azt hogy kitől kapta és hogy miért.
Régen azért ezekből egész jó kis viták voltak privátban,mert többet nyomott a latban az ilyesféle véleménynyilvánítás.
Lájk!

*rövid*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote