View Single Post
  #73  
Old 07-23-2010, 03:11
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Szerintem eleve mindenféle belépést más országába anarchal kéne büntetni. Sosem értettem, hogy miért van elnézve a mostani állapot is, hogy lehet vásárolgatni védeni stb. Illetve azt értem én, hogy így kényelmesebben lehet lenni, mert biztonságban tudod az országod ha valaki éjszakázik a klánból, meg országra nézve csupa előnye van, de kicsit már akkor is átalakulna a játék ha ez eddigi állapotokat felszámolnánk. Kicsit felfordulna a piac, de aki alszik az íjazzon éjszakára, meg pakoltassa csak fel a helytartóval a védelmet ha tudja, meg persze etessék ha bírják.
Számomra a súgóban említett (" Itt nem a jól összeszokott négy tagú zárt szövetségek, vagy magányos farkasok kapnak szerepet, hanem inkább a nagyobb szövetségek tagjainak összehangoltsága, együttműködése. ") rész, nem arról szól, hogy más megcsinál helyettem mindent amikor éppen nem érek rá. Tudom 10emberből 9nek ez nem tetszene, de egész másképp alakulna az egész felső szint. Lehet kevesebb ország lenne jelen, de izgalmasabb és játszhatóbb lenne szerintem.
A lényeg, hogy ha már erősítenénk a klánvezér szerepét, azt semmiképpen nem úgy kéne, hogy ténylegesen be tudjon avatkozni más játékába. Max. plusz infot adnék neki, pl. amit fentebb említett valaki, hogy lássa kinek mi van a piacon, vagy hasonlót.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post: