Thread: Törpe hadis
View Single Post
  #8  
Old 06-11-2012, 21:29
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nos. A torpe tekercseit nem a torpenek kell megvedenie, hanem a szovetsegenek. A varazslo leviszi a lopos keszulijet, a hadis meg beveregeti. A torpe tekercsre erzekeny faj, ezt nem tudod kivedeni sok kocsmaval sem. Persze lehet trukkozgetni a piacon, de ahhoz meg keves bankot latok az eplistadon. A lo+ij+keves benntartott penz amugy is strategiailag hibas felallas. Torpebe felesleges konyvtar, torpebe banya+kovacs kell, abbol boven fedeznie kell tudnia a kopast minimum. Jo, lentebbi szinteken belefer, de akkor mar inkabb az oriasba vagy a gnomba pakolom a konyvtarat, ha mindenaron akarunk irogatni is.

Íj+ló felállással nem értem mi a gond eleve hadisnak lesz az ori és a szövi is íj+lovas.
Az, hogy kevés pénzt tartok bent az arra az időre vonatkozik míg nem mentünk fel 600ig ott ugye termelés lesz és sok bankkal védem majd a pénzem de útközben azért nem akarok sok pénzt tartni magamnál folyton mivel úgyis ellopják ha meg építek még több bankot akkor meg valamiben leszek gyengébb így én ezt tartom reálisnak. De szívesen meghallgatnám, hogy te hogyan látod ezt a dolgot mivel, mint mondtam ez lenne az első törpém és még nem nagyon tapasztaltam ki. köszi
Reply With Quote