Thread: Törpe hadis
View Single Post
  #2  
Old 06-10-2012, 12:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Bomi View Post
Sziasztok, egy ki segítséget szeretnék kérni a törpe fajhoz.
Elsősorban hadisnak tervezem az orit míg el nem jutnék legalább 600 hekire ott átállnék termelni vele egy jó idejig.
Kérdésem az lenne, hogy hogyan nézzen ki egy ilyen éplista hadisra utána termelőre és milyen szemet válasszak neki. Ha megszedtem magamat utána valszeg szintén visszaállnék hadisra. Szerintetek megoldható és életképes lenne?
Szöviben lenne a törpöm.
Tegnap akartam írni rá, de aztán arra gondoltam, hogy sokkal jobb emberek is vannak erre a feladatra, de úgy látszik, hogy nem akarnak segíteni.

5-ös csoportról van szó gondolom. Azt nagyon elrontani nem lehet. Ha aktívak vagytok, akkor nem lesz baj. Ami fontos, hogy nézzetek körbe, hogy mire kell számítani, de tapasztalat, hogy 350-400 hektárig nem nagyon kell számolni ellenállásra.
Én törpeként 30-35% barakkot oda elégnek gondolnék. 10% toronnyal. Kocsmát is tartanék bővebben, 5%-ot mindenképpen, mert ott nem okoz gondot a napi ellátás ellopása. Ha olcsó a kaja, és lehetőség van lopni is, akkor nem kell, hogy önellátó légy abból, helyette mehet az is barakkba. Templom is elég 5-7% bőven.

Igazából nehéz kis hektárra éplistát csinálni, mert sok %-ot fognak le a raktárak, bankok az elején, így borul az egész. Na meg 5-re úgy érzem, hogy gyakorlatilag bármi jó. Egy félig feltöltött barakkos csóró mf törpével mentem fel bőven a top 10%-ba.

A termelést meg majd aszerint, hogy mi milyen árban van. Viszont figyeljetek arra, hogy ha egy sok személyiséges brigád megindul felfelé, akkor a két szép szemetekért nem fogják végignézni, hogy termelgettek, és majd ha meguntátok, akkor mennek át rajtatok.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote