View Single Post
  #169  
Old 05-09-2007, 10:09
M.laci M.laci is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Szerintem kiváló ötlet.

Több oka is van, hogy hasznos lenne:

-Aki elősször játszik a hódítóval annak mindenképp szüksége lenne rá, mert még a körváltás fogalmával sem biztos, hogy tisztában van.
Mivel a játék lényege, hogy minél többen legyünk így fontos, hogy az első lépésektől kezdve akadálymentesen mehessen a játék.
És ez nagy segítség.
A körváltásig visszaszámláló óra az egészet összetettebbé, egészebbé tenné, hisz minden a körváltásra épül!!!

-Szerintem nincs olyan ember aki nem veszített volna pénzt egy elnézett körváltás miatt.
Való igaz, hogy figyelni kell, de már 2 ország irányításakor is el lehet nézni, hogy épp hol is vagyunk, hisz nem mindenki tud folyamatosan a gép előtt ülni.
És ez nem csak a kezdő játékosokkal van így.
(nekem 4 orim van és pfff, ha annyi 1 forintosom lenne, hajjaj)

-kinézet:
Hát igen, igencsak jól mutatna egy óra ami mutatja a hátralevő időt. (szerintem hozzátartozna a játék hangulatához).

-zavarna egyeseket:
Erre egy példát mondanék:
Inkább legyen meleg valahol és akinek melege van az kapja le a pulcsit, mintsem hidegben fázzon akin nincs pulcsi. (oké, ez eléggé gáz, de igaz)
Vagyis inkább legyen több segítség, mint kevesebb.

Amúgy az, hogy "zavaró", eléggé nevetséges kifogás.


Lenne egy javaslatom is, miszerint az idő múlását szinekkel is lehetne jelölni.
PL:
-Körváltás utántól zöld az óra
-pl. 10 percel a vége előtt sárga
-pl. 3 pecrel a vége előtt piros
(a színváltás ideje csak példa)

Ez nekem lenne hasznos, hisz míg nézem a tv-t elég lenne csak rápillantanom a messze levő képernyőre, hogy hogy is állunk.
Mivel mindíg más csopiban levő oriban van eseményem ezért mindíg másik orit hagyok nyitva amire figyelnem kell.
Így azt sem tudom hol vagyok, nemhogy mikor van körváltás.


Na ennyi.
További jó játékot mindenkinek.
Reply With Quote