View Single Post
  #25  
Old 11-09-2014, 20:03
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default En otleteim

Ujrazni mindenkit csak akkor lenne erdemes ha teljesen megvaltozna a jatek, en felhoztam nehany dolgot priviben egy ket jatekosnak, csak a problema, hogy mindenki a regi megszokott hive. De most egy-ket sajat otletemet beirok

Mar ennyi eves szarazfoldi jatek utan miert nem ertuk el a tengert, folyot stb??? Evekkel ezelott az volt ra az erv, hogy nem leszunk egy masik jatek. Szerintem erdekes lenne ha nicsak elertuk a szarazfold veget es vizen is tudnank harcolni.
Ez behozna
1. uj terulet viz
2. uj epuletek, kikoto, hajogyar es csak vizen lehet epiteni, es a vizet nem tudod szarazfolde valtoztatni semmikepp
3. multkor vitattatok hogy vedo egyseg legyen erosebb, hat akkor itt van szarazfoldon vedo, tamado a jelenlegi ertekkel, vizen a vedo=matroz, tamado=kaloz, az altalatok kert magasabb ertekkekkel
4. Par uj teki, ami pl gyorsitana a hajok gyartasat, vizen erosebb a vedelem stb..
5. uj harc a vizen, mert lehet szarazfoldon te vagy a legjobb, de vizen lehet nem, vagy forditva, es mi van ha mindketton megy a harc?

Masik otletem csak az Ara vonatkozik
Mi lenne ha lenne egy Csaszari udvar? Ahol barki egy halom dragako, arany stb cserejebe a csaszar elott viv meg masokkal akik ugyan akkor ott vannak, es igen a Csaszari udvaron nincs szovim, nincs mnt, aki az nap/heten vagy kituzott idonkent a Csaszar legjobbnak tekint kap valami jutalmat amit vissza tud vinni a szovijenek. Ezt meg jobban at kell gondolnom, mert ezt ugy gondolom hogy ott nem azzal az orszaggal vagy amivel Aba.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote