Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #260  
Old 10-16-2012, 21:44
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
a tolvajok igenis hatékonyan tudnak lopni onnan ahol van mit
lehet nem 200on kéne probálkoznod ha ott mindenki gnom
ha kell tudok mutatni félelf lopássorozatot amivel tobb tarcsit lehet szerezni mint amennyit egy gnom 3 honap alatt megír
olyat meg senki nem irt hogy károkozás terén felvenné a versenyt
viszont anyagilag pozitiv mérleggel kijohet egy csatábol
ha neked az a mániád hogy gnomokba kotsz bele az már nem az én problémám
szabiztattam már le 3szemes nagymellényu orkot tolissal
ugy hogy szétloptam szétvariztam majd mikor jott sereggel hazakisérgettem
az tény hogy kevés a felelotlen célpont
de hogy a tolisok életképtelenek lennének az hatalmas ferdités és hazugság
Az első hozzászólásodnál is felfogtam, hogy te egy istencsászárszupercsillagharcos vagy. Nem kell óránként bizonygatni, hacsak nem magadnak teszed, de az már nem az én asztalom, így ne terhelj vele.

Te kivételeket akarsz beállítani általánosságként, ami egy baromi nagy ferdítés, csúsztatás, nevezd aminek akarod. Illetve ne keverd bele az anarchot a normál játékba. Normálban, félelffel, nem fogsz milliárdokat lopkodni. Mert akinek annyi pénze van, az vigyázni is tud rá. Pont.

u.i.:Egyébként meg basszus..."olyat meg senki nem irt hogy károkozás terén felvenné a versenyt " majd rá pár sorral: "szabiztattam már le 3szemes nagymellényu orkot tolissal
ugy hogy szétloptam szétvariztam majd mikor jott sereggel hazakisérgettem " Te most beszélgetni szeretnél, vagy egyszerűen csak kötekedni? Képes vagy leírni úgy 5 sort, hogy ne mondj magadnak ellent, miközben ki szeretnél oktatni?

Bukta: A te ötletedben ott a hiba, hogy egyszerűen kipakolják piacra...és akkor csak a ~13k-ból tudsz lopkodni. Illetve, szerintem nem kell tönkre tenni a tartalékok termelését, csak esélyt kell adni annak eltulajdonítására is.

Last edited by RastArtist; 10-16-2012 at 21:51..
Reply With Quote