Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #257  
Old 10-16-2012, 20:52
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Annyi szamárságot sikerült itt pár embernek összehordani, hogy az már szinte fájdalmas. Főleg, hogy főként aktív, tapasztalt játékosok szájából hangoztak el.
Pár érdekes elemet kiemelnék:

-A tolvajok most is nagyon életképesek, halomra lopják a tekit, rúnát, stb.

Na, akkor álljunk meg egy percre. Indíts szépen egy félelf országot, mondjuk w-be, és nézz körbe! Nem, ismétlem nem találsz már lopható országokat(az esetek 99%-ban). Hogy miért? Mert -szinte- mindenki tekercsvédett fajokkal játszik. Pénzt egyáltalán nem lehet lopni. Minden más piacon. Akkor mégis mihajó manót lopjon szerencsétlen tolvaj? Az idődet, maximum. Amíg a lelket is kimészárolod belőle.

-A tolvajok piszok erősek, felveszik a versenyt a hadisokkal károkozás terén.

Gyújtogass már 400 hektáron, kedves játékos társam. Esetleg a borzalmas katonagyilok? Vagy mitől reszketsz? Ne vicceljünk már. Még a végén kihozzátok itt nekem, hogy a tolisok elverik a hadisokat, furcsamód mégsem játszik senki -sikeresen- félelffel, vagy emberrel. Pedig ők lennének a tolvajok!

Úgyhogy lépjünk túl a gyermekded meséken, ne azzal érveljünk, hogy a "mé' sírsz?".

A tolvajok jelenleg nem jók haszonszerzésre (Tekit írni biztonságosabb, kifizetődőbb, hatékonyabb. De még termelni is jobb.), ártani pedig szintén nem tudnak egy hadisnak(úgy, hogy közben a hadis ne tegyen benne négyszer annyi kárt).

Szerintem az is járható út, hogy a tolvajok károkozásának lehetőségét erősítjük, illetve az is, hogy a haszonszerzési hatékonyságát(nagyrészt erről szólna a téma) növeljük. Bár én az utóbbinak jobban örülnék. De ez már csak az én személyes ízlésem.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RastArtist For This Useful Post: