View Single Post
  #12  
Old 01-15-2014, 18:55
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez már kezd egy általam is szimpatikusnak gondolt válasz lenni.

Teljesen általánosságban, nem konkrét példát említve, le tudnád írni, hogy mi történik ilyenkor egy szöviháborúban?
1. a felső szövi megpróbálja földeléssel lejjebb küldeni az alsót, ez csoport, érték és ellenfél függvényében akár jó is lehet.
2. addig mészárolják, fosztják esetlegesen ha több sereg befér pusztítják az ellenfelet míg azok közül 1-2 nem szabizik le.

de ezt így nehéz leírni konkrét példa nélkül, mert nagyon függ a pontszámtól, mi számít két körnek.. és persze az ellenféltől is mert ha ugyan olyan erősségű ellenfelek mérik össze erejüket akkor nagyon nehéz fentről győzni.

ha én játékosokat akarnék értékelni, azt kb úgy gondolnám el, hogy vannak a szövetségek, vannak az mf-ek. mindenkinek lenne egy pontja ami első körben mindenkinek nulla lenne. na ezt csak szöviháborúban lehetne növelni. szöviháborúnak számítana pl 3 oda vissza ütés/tolizás sima földelés visszaütés nélkül nem (természetesen ez mf-re is vonatkozna). a pontszámítást nagyjából úgy képzelném el, hogy lenne minden ütés alapból mondjuk 100 pont de ha többszemest ütsz vagy aki régebb óta van aktívan játékban az többet érne.

engem ez biztosan motiválna, hogy nagyobb szövikbe is beleálljak, mert én akarnék lenni a legjobb persze az kicsit sem kiforrt ötlet csak egy alap felvetés..
Reply With Quote