View Single Post
  #907  
Old 10-30-2013, 22:12
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 5%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Egyébként Pool, a Te véleményed nagyon érdekelne a packról. Értem, hogy nem tartanátok felest, de azért írhatnál pár gondolatot. Mondjuk Nálad az, hogy nem írsz semmit, általában azt jelenti, hogy nincs gond az ötlettel. (No offense.)
- Alapvetően nincsenek ellenemre ezek az újítások, bár a 0%-ig való lopást erősnek érzem, úgy elfogadnám, ha 0%-ig lophat, de max 30%-ig gyilkolhat/gyújthat...

- A tanyamaluszt valóban célszerű eltörölni, akár kaphatna is bónuszt rá...

- Nem a véderőt növelném meg, hanem a támadóerejét, hogy esetleg még használni is tudja, ha van mit...

- A bankok átlopását úgy tudnám elfogadni, ha minden fajnál emelve lenne, esetleg a felesnek még +5%-kal ezen felül...

- A támadó sereg célját én mindenképp betenném, mint új tolvajakciót (nem azért, mert én javasoltam )

- A lopott holmiból való részesedést szintén...

- Úgy vélem, hogy bármilyen erőssé is akarjátok tenni a fajt, A-ban nem lesz használható, mert pillanatok alatt kikerülnek a célpontok a 10.000 pontból.


Végül pedig úgy látom, hogy amíg egy törpe vagy gnóm simán ellátja azokat a feladatokat, amit kell tolvajokkal és még ütni is tud, addig hiába lesz meggyúrva tolvajokra, nem lesz elterjedt. Max alsó 2 szinten, de ott királykodni a szerencsétleneken nem egy nagy élmény (ettől függetlenül biztos lesz pár király ).


Én a 40% férőhelyével kezdenék valamit, amit esetleg egy kis támadó erő növeléssel kombózva még elég jól is nézhetne ki. Ez kiegészítve egy kis tolvajerősítéssel, 0%-ig való lopással, tanyabónusszal már egész játszható lenne, sztem én is kipróbálnám vmikor.


Ui.:felfedezéskor 20%-kal magasabb eséllyel talál bányákat

Ezt meg állíthatóvá tenném, kiválaszthatná, milyet akar találni. De ez hogy került a feleshez, mint előny?
Reply With Quote