View Single Post
  #17  
Old 02-09-2006, 21:19
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool szerintem

Szerintem mint ahogy irtam is minden szövinek meg van a hiánya legyen az 1vari 3hadi szerintem ezt a tolisok vigan kicsinálják 10 körröl mire oda sétálnak nem lesz hova haza mennijük az meg hogy bontanak na és amatör tolis aki nem ugy játszik hogy ö si tudjon bontani minden toli szövi alapból igy játszik.
NA és a sokat emlegetett toli szövik ellen :ahol esetleg akad oriás vari egy gnom hadi egy jó toli mondjuk fél elf és egy jó hadi mondjuk ork és már bukott is a toli szövi mert a gnom 1 kör alat cserél vesz varit és az oriással kar öltve ki csinálja a tolit ha meg emberek akor az oriás vesz pacit és utszu neki a3hadi le is lépte oket miközben a tolink meg támogat azzal hogy kitekizi öket. milyen akkor szerintem a jó szövi?
olyan hogy sokat van , sokk tartalékot képez folyamatosan piacol és mobil tehát legalább két olyan faj ami alakitható pl gnom jó hadinak de ha kell bár nem 101vari de éppen lehet vele azt is csinálni esetleg szükön toli de az má csak ha tényleg muszály vagy plriás jó varinak de ha kell tud hadi is lenni és igy tovább. tehát vip sokat ülni a gép elött tartalékot képezni és rugalmas felálást össze hozni szerintem ez a nyitja a jó szövinek
Reply With Quote