Thread: 1A események
View Single Post
  #9230  
Old 10-14-2010, 14:57
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Majd én irok beszámolót

Elöször is gratula a nagy ütésért!
Sajnos mivel a Big nem adta meg azt a lehetöséget amit anno a régi Pannon nekik megadott(ök békébe tudtak termeli,a törpét nem bántották stb),igy a fölsö orijaink is támadás alatt állnak,és nemtudják támogatni a feltörekvö országaink ,az igaz,hogy már vagy 2 hete készültünk szabizni,tudtuk h. védtelen jacket elöbb utobb megprobálják leszedni,csak idö kérdése,hiszen ennyi ori ellen nincs esélye,de elhuztuk az idöt és hát jöttek,most pedig folytatjuk tovább a B tervet meglátjuk pár honap mulva sikerül e kihozni valamit belöle.
Aki leirta volna a Pannont az ne tegye még egyszer megprobálunk majd alkotni valamit,küzdünk az igazságért a jó oldalon


ez az egész egy nagy marhaság!!!tudtátok nagyon jól hogy harc lesz mégsem csináltatok az égvilágon semmit!nem készültetek kontrákra semmit nem változtattatok az országokon!!már anno amikor csak én egyedül voltam ott és támadtam a 2!!!! oritokat akkor sem volt semmi ellenakció!pedig a lehetőség adott,de persze jóval egyszerűbb itt meg persze skypon kavarni a szart és hülyeségeket terjesztgetni a Bigről
amikor pedig valós harci helyzet van akkor szabi és szk.
szerintem ez nem rólunk ad szegénységi bizonyítványt
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post: