Thread: Hódító 8
View Single Post
  #190  
Old 01-24-2014, 13:08
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A tervek szerint a bemutatót holnap fogom beélesíteni, de csak új országoknak. Aki meglévő országával ki szeretné próbálni, az írja meg nekem az országának a sorszámát és csoportját. (Új országgal -- például anarchista csoportba regisztrálva -- bárki ki fogja tudni próbálni.)

Eredetileg arra gondoltam, hogy egy kvíz zárná a bemutatót, de ekkorra még nem kell olyasmiket tudnia. Bőven elég, ha tisztában van a kezdő játékos azzal, hogy milyen lehetőségei vannak, és mit hol talál.

Viszont a kvízt nem vetettem el teljesen. Arra gondoltam, hogy később lehetne egy teljesen fakultatív "bizonyítsd az elméleti tudásod" jellegű tesztsor sok-sok kérdéssel, és aki ezen sikeresen átmegy, azt akár külön is lehetne jelezni, hogy igen, sikeresen teljesítette a tesztet. Szövibe bevételkor például hasznos lehet.

A teszt csak X ideig lenne érvényes (fél év?), utána újra ki kellene tölteni, hogy ne csak egy egyszeri kipuskázás legyen.

Lenne, aki ezt nyilvánosan mutatná másoknak? Te például örülnél, ha jelezve lenne, hogy teljesítetted ezt a tesztet?
Hm de jó hogy begépeltem fél oldalt és frissítettem az oldalt
No még egyszer..
Szerintem ez szövi kereséskor nem segítene, mivel ez elméleti vagy súgóból összeollózott tudást jelentene.. utóbbit nagyjából ki lehetne kerülni azzal, ha minden kérdésre fix idő lenne válaszolni(pl 30 sec).. viszont lehetne olyat, hogy pl a top 10 legjobban és leggyorsabban válaszoló játékos felkerül a legsikeresebb hódítósok listára.. ez jelenthetne néhány embernek motivációt, csak akkor nem félévente kéne elérhető legyen, hanem sűrűbben.. persze nem fixen ugyan azokkal a kérdésekkel, hanem véletlenszerűen sok kérdésből néhány darab.. de elégé elkanyarodtam a témától..
__________________
same old song..
Reply With Quote