View Single Post
  #18  
Old 01-30-2016, 11:14
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
En mf-nek biztosan az oriast javasolnam. Gombolni tudod a hadikat, nem lopnak tulsagosan szet, egyik legjobb faj a jatekban. 4-5. Szinten gnom is eletkepes, de ha egyszemes vagy B ig biztosan el tudsz jutni egyedul is szinte barmelyik fajjal. De nyugodtan lephetsz szovibe is, akar kezdobe is, sokkal jobb mint az mf, nem unsz bele a jatekba

13-14 %templom 10%torony 3-4% kocsma ijasz/lovas kombo es aprithatsz is. Persze ez egy hadis orias, ha csak termelgetni meg fedezni akarsz akkor ne ezt valaszd
én picit jobban élezem, de hát ez már a tapasztalaton és tartalékokon múlik...

pont újra kisérletező kedvemben vagyok, és kipróbáltam az elfet. Ötödik, negyedik szinten nem javaslom. Gátlástalan éplistákkal rohangálnak orkok és félelfek. bele is szaladtam egymás után 2 ilyenbe, szóval csak az óriás jöhet szóba... Az mf-nek a vagyonára kell nagyon vigyázni, tehát elsősorban tolik ellen kell védekezni...

2/B-ben már megpróbálom megint az elfet, mert ugye ott már 1 ütéssel kiütöm a felest 10k értéken kívülre, és annyira senki nem élezi ki magát, mint lejjebb...4-es szinten is még látok torony nélkül 60% barakkal orkot, meg gondolom 25% kocsmával félelfet... ott nem fáj, ha bekapsz egy sereget földre, mert fillérekből pótolod fedezéssel, vagy azonnal ütsz egy magára hagyott orit...

Mindentt összevetve az óriás a legjobb, ha ilyen kevés belépéssel akarsz játszani.Az MF-ekre mindenki rászáll, amíg van tőlük elvenni valamit.

Személy szerint az MF bónuszt kicsit keveslem, de ez már másik téma DD