View Single Post
  #1621  
Old 11-11-2010, 16:10
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Természetesen nem kizárt, hogy nem tudom értelmezni a leírtakat. Egy dolgot azonban ne felejts: nem olvasgatom mindenki levelezését a játékon belül, csak azokat, amiket a címzettek nem tartanak elfogadhatónak. Ez pedig azt jelenti, hogy akinek írtad az üzenetedet, az sem úgy értelmezte, ahogy szeretted volna.
Ha egyenlően lenne bánva a hasonló, sok esetben sokkal durvább üzenetekkel is, akkor lehet emelném fel ennyire a szavam. Csak hogy egy emlékezetes példát kiragadjak, egy nyilvános fórumon való obszcén társalgás nyilván senkit nem zavart annyira, hogy legalább egy figyelmeztetéssel el legyen tüntetve onnan. Egy olyan beírást előzetes figyelmeztetés nélkül mindenki más legalább 24órát kap. Le sem írom ki írta ugyis mindenki tudja miről beszélek. Ez csak egy példa a százból.
De sorolhatnám a teljesen nyilvánvaló ámbár "nem bizonyítható" durva szabályszegéseket, ami el van nézve, de engem pár éve a rendszer következetlensége, plusz emberi(supporti) lustaság/szándékosság miatt anarchba tettek.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy engem direkt szivat "valaki", csak azt hogy nem vagyok benne abban a kis mózeskosárban amiben az említett játékosok.
Nyilván nem idézhetem a beírást, mert szabálytalan lenne, de azért nem csak én látom a következetlenséget ugye? "Tiszta szégyen"-----> 5kör kitiltás B-csoportból, beírás fórumra : Ez egy vicc -----> 5kör kitiltás A-csoportból.
Obszcén, durva hangvételű lenéző üzenet írása nyilvános fórumon----> semmi az ég világon.
Reply With Quote
Sponsored Links