Thread: Történetek
View Single Post
  #1  
Old 10-07-2007, 21:57
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Történetek

Ma este jöttem hazafelé barátnőmtől busszal. Berettyóújfaluba felszállt egy "szines" srác, aki iszonyat büdös volt. Hátul fárasztott egy fiatal srácot hogy füvezett-e már meg ilyesmi, és közben kiderült hogy Furtán lakik. Furta előtt előre ment a buszsofőrhöz és kis idő múlva vissza a hátsó ajtóhoz és várta a leszállást.
De a buszról nem szállt le csak Zsáka határán lévő buszmegállóban ahol volt egy kocsma is természetesen. A szines fiatalember leszállt kinyitotta az alsó rakteret és kivette a cuccát, amit a sofőr nyomon is követett, ami elaltatta bennem a gyanút, pedig láttam hogy a kivett 2 nagy utazóval battyog befelé a kocsmába.
Majd beérve a faluba felszálltak az ott lévő utasok, és mi tovább indultunk... volna, de hátratolattunk és visszafelé mentünk a kocsma felé. Viszont ott nem álltunk meg hanem bementünk a mellette lévő utcába és úgy vissza a főútra. Avval nyugtattam magam hogy az eredeti utat lezárták, de akkor már sejtettem hogy az a táska nem az "úriemberé" volt. Már fél perce álltunk a kereszteződésben amikor kinéztem előre hogy mizu. Láttam ott áll egy srác a sofőr mellett. Hátul tanakodtunk az utasokkal, végül előre mentem megérdeklődni amit akkor már szinte tutira vettem. Mondja a srác hogy ellopták a táskáját. Mondtam a söfőrnak hogy na menjünk csak vissza a kocsmához. Úgy is lett. Ott megtaláltuk a srácot aki nem akarta elhagyni az "intézményt" és a pultos csaj már a főnökének tárcsázott. A srác meg is találta a táskáját rátve a másikra az egyik széken, és azonnal elkezdte átnézni minden megvan-e. Végül ütésváltás nélkül visszamentünk a buszhoz, és tovább indultunk. Hál'Istennek meglett a táska...
De arra gondoltam, hogy csak meg kellett volna nézni a másikat is hátha az sem az övé volt.
Szeghalomra érve 5 perc pihit tartottunk közben kiderült, hogy a másik táska pedig egy lányé volt... :-X

Így történt a ma esti utazásom.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links