View Single Post
  #43  
Old 10-02-2013, 02:43
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Sziasztok!

Azt azert megjegyeznem, hogy ezt igy igazsagtalannak tartom. En pont bennt voltam, a reggel 5 orasi korvaltas lement, haromnegyed 6 korul neztem be, a harmadik kattra lefeheredett minden, probaltam meg par masik oldalt, jott szovi neki sem ment, figyeltunk, 1 oraval kesobb sem ment semmi.

De az en szamomra az erthetetlen, ha senki nem tud jatszani egy olyan jatekban ami megy elesbe 24 oran keresztul naponta, ha valami tortenik, az mindegy mi, a szerver meghibasodik, jott egy vihar kiverte az aramot, olyan mindegy mi az oka, de ha senkinek aki jatszik nem elerheto a jatek, akkor mi okbol frissulnek a korok?

Igazsagosnak azt tartanam ha ilyesmi tortenik, mert ugye erre elore nem lehet szamitani, akkor az idonek is meg kellene alljon. Aztan amikor minden megjavitva, betenni a belepo oldalra, hogy minden OK, delbe indulunk, utolso korvaltas reggel 5 kor volt, delbe a 6 orassal folytatodik. Igy most nem lenne semmi kerelem, vita, mert igazan az ido is allt volna, es nem tortent volna semmi, es idot is adtal volna mindenkinek megorvosolni amit kell, piac, tamado sereg, vagy vissza tamadi. De igy mindenkitol elvan veve a lehetoseg hogy igazitani tudja magat hozza.

Azt meg nagyon elleneznem, hogy masfel napot vissza alljunk, mert az idot le lehet allitani, de vissza forditani nem. Ami megtortent mar nem lehet ugyan ugy elintezni mert eltunik egy nagy elem a lehetosegbol foleg a tamadoknak.
Ami megtortent megtortent, ami elveszett, elveszett, de szeretnem ha ez a jovoben orvoslasra kerulne, mert igy ahogy megtortent nem tartom igazsagosnak.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/