Thread: Csillagkapu
View Single Post
  #705  
Old 06-03-2011, 18:08
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Ledaráltam az SGU második évadát, és egyáltalán nem értem a fanyalgókat. Az egyik legjobb SG évad volt az eddigi (a remény hal meg utoljára...) 17 közül. Tökéletes történetvezetés, gyakorlatilag filler epizód nélkül, tele friss ötletekkel. Nem is értem, hogy a SyFy miért véreztette ki. Ha nem kell nekik, adják el...
esetleg azért fanyalogtak a hazai és külföldi SG fanok, mert kb 24 rész kelett ahhoz hogy valami értelmeset kihozzanak az egyébként kiváló alapötletböl ???? A mai világban amikor olyan sorozatokat kaszáltak el mint a Firefly ami valljuk be őszintén kb 3-szor jobb volt mint az SG-U és KB 60% kal kevesebb pénzböl készült mégis 13 rész után kivéreztették..Itt meg az elsö évad elején induló majdnem 2 millás nézöszám a második évad elejére jó ha elérte az 1,1 milliót természetes hogy úgy kivágták mint a taknyot....Nem beszélve arról, hogy a SYFY próbálta neki megtalálni azt az idősávot ahol a legtöbben nézik, de csak nem jött össze....lehet szeretni az SG-U-t és lehet utálni de nem sokan vannak/ kivéve az itteni fanokat / akik örömkönnyeket hullatnának ha újra indulna ez a SG szerencsétlenség....
Sajnos ennek az egész baklövésnek az lett a folyománya hogy a SYFY megvonta a támogatást a többi SG projektöl is így törölték a tervezett ATLANTIS filmeket is sajnos..Ami szerintem sokkal rosszabb hír mint az hogy ez a szerencsétlenséget elkaszálták...
Reply With Quote