View Single Post
  #27  
Old 07-26-2010, 18:46
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

érdekes téma
sztem amióta van anarch,azóta vannak határok is,vmilyen formában.a többszint előtt pl. Aurri volt y-ban a "főnök".csak teljesen más arányok voltak,neki ha jól emléxem,2-3 ezer hekis termelői voltak,és nem volt hozzá többszáz országos védelem,mert nem volt rá szüksége.
határokra szükség van sztem lehet ellene tenni,csak sztem nem érdemes,egyik "csoportúr" sem tartozik a hatalommániás idióták közé,másokat is hagy érvényesülni.
én a legnagyobb gondot még mindig abban látom,h sok ez a 4 csoport ennyi játékosnak.így a nagyok is fel tudták maguk között osztani a csoportokat,pedig milyen jó lenne/lett volna,ha mondjuk Totyáék meg akarnák tőlem szerezni Y-t régen y-ban volt mindenki,több domináns játékos is,akik tudták,hogyan kell összehangolni sok országot.most már ezek a régiek kihaltak,vagy csak megunták,kevés olyan új játékos jött,akik kitartóak.pedig sztem adva van a lehetőség a könnyű fejlődésre,y-ban is olcsó a piac,és ha jól emléxem,M-ben is.
az sem feltétlen jó,ha jön egy új emberke,meghallja,h itt 1-2 vipért mrd-okat lehet venni(ami normálban sok pénz),és azzal tölti fel az orijait.nincs semmi küzdelem,könnyen jött pénz,könnyen vész.
most hirtelen ennyi
amit Ati említett,h nagyon olcsó katikkal fedezgetett néhány emberke,az már sztem csak a végső rúgás volt az anarchnak.
Reply With Quote