View Single Post
  #168  
Old 09-25-2006, 18:53
Yorgem Yorgem is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
nem csak a hullákat szokták gyújtani... szerintem egy igazi gyújtás- és időjárássorozattal egy nem hulla orit hamarabb szétkapnak.
+ amikor olyant írsz, hogy napi 80-90 ház, gondolsz az automatikus védelemre meg arra is, hogy 200 házból több gyúl fel, mint 100-ból? a gyújtogatás +20% férőhelynél lehet, hogy nagyobb károkat okozna, ami a sereget illeti, viszont mindenképpen több maradna, mint a most...

a 100%-os morállal kapcs: akkor már miért van egyáltalán katonai morál? az országok ne amiatt támadjanak, hanem a fejlődés érdekében...

Az lehet de most a hullákról van itt szó ne kanyarodjunk el a témától ... Ha lenne időm és 3 ismerősöm én összeraknák egy szövit csak félelfből és kipróbálnám hogy rászállunk egy hullára hogy mi történik .... mondjuk 200 hekin megerősödünk keresünk egy hullát elkezdjük gyujtani ha nagyon lemegy megadjuk valakinek az esélyt hogy leüssön mellé minket és tovább gyujtjuk és addig amíg van egy db háza is ... szerintem megoldható. Vagy törli magát

Gondolj bele ez egy hulla neki nincs morálja az igaz ezért kéne 100 on tartani mert ő ha pusztítani kell mindegy hogy mi kerül elé pusztítja és tök mindegy hogy veszít vagy nyer nem lesz rosszkedve , nem fáj semmie nem érdekli semmi csak az , hogy öljön és pusztítson ... Az élőknek fontos a katonai morál
mert ők örülnek ha nyernek és rossz a kedvük ha veszítenek az élőhalottaknak nincsenek érzelmeik ők mindig 100%-on kéne hogy legyenek ha támadnak mert nekik nincs érzelmük és szinte képtelenek az önálló gondolkodásra a hódító szerint megindulnak és mennek ... a nap 24 órájában nem eszmek, nem isznak, nem alszanak, nem lesznek betegek, nem fáj nekik semmi .... fejetlenül is tudna ütni vágni szóval tökéletes gyilkológépnek kéne lenniük de nem azok ....
Reply With Quote