View Single Post
  #42  
Old 05-17-2014, 15:35
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
..
Nem kell szerintem mindenkinek kedvezményt adni, mert akkor nem motivál senkit, hogy a top-ban legyen.
Vagy ha adunk, akkor ne ugyanannyit. Mondjuk, ha külön kedvezménykörök lennének, arra lehetne rakni egy szorzót. Pl a top-on kívüli országoknak egy 0,5-öst, vagyis nekik 4k körönként van kedvezmény...
Miért olyan nagy dolog, hogy topban ül 60 ori és évek óta kb nem is ütöttek?
Mivel jobbak ők azoknál, akik legalább néha ütnek? Ezalatt a pár év alatt, már így is embertelen előnyre tehettek szert, ha akartak, ha meg nem, akkor magukra vessenek, nem kell nekik plusz kedvezmény..
Hát szerintem motiválna, mert ha nem 10%ot kell leadnia vkinek, (mert pl Aban kezdőként ki be lépkedett 1-2 éve) akkor lehet ütne most is, vagy ha úgy adódik kilépne és üthetne a klánja.. (bár nem érzem azt, hogy nagyon meg akarná bárki is erőltetni magát)
Ez csak azoknak jelentene előnyt, akik 1/Aban akarnak játszani hosszútávon.. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha nem csak a jobb játékosok jutnak előnyhöz(topban ücsörgők)), hanem azok is, akik esetleg kevésbé jók 1/Aban, de szeretnének esetleg magasabb hekire jutni..(vagy senki ne kapjon kedvezményt, az is fairebb, mint a jelenlegi rendszer)
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to none For This Useful Post: