Thread: Hardcore
View Single Post
  #12  
Old 10-17-2008, 00:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Azt hittem amikor a címet olvastam, hogy erre a hc-re gondoltál : http://www.youtube.com/watch?v=iy74U6hl0XA

Amúgy hova várjátok aki ezt szereti? Ektomorf is ilyesmit játszik nem?
Ektomorf az nem egészen Hardcore igazándiból a hardcore egy olyan műfaj, ami nem csak lóg a levegőben, hanem tartozik hozzá egy mentalitás, és zeneileg egy mondanivaló... nagyából hogy az értékeket összefoglaljam 2mondatban (Amit igazán nem lehet),az élet szeretete, és az,hogy képes legyél kiállni magadért. ez a 2 legfontosabb dolog, és sztem ez egy olyan mentalitás, ami minden embernek alap kéne hogy legyen.persze ennél többről szól, de ez a 2legfontosabb egysége.De sajnos lassan kezd olyan mélyre süllyedni mint egy rokon műfaja a punk mert ugye a punk sem arról szól,hogy "most menjünk ki tarhálni a blahára és hú de jó lesz nekünk", vagy "igyunk minél több kannás bort,mert ettől leszünk pánkok"...
Életem legironikusabb élménye, amikor egy zenekar felállt a színpadra, és ezt mondta "szevasztok mi vagyunk az xy(maradjunk a névtelenségnél) és NY hardcore-t játszunk budaörsről...
Ez a tényleges sutyóság amikor annyira nem néz utána az ember a műfajnak, hogy rájöjjön, hogy a NY hardcore, azért NY hardcore, mert a bandák new yorkiak, és semmi egyéb...
Legvicesebb még 2éve szigetről 1 videó, amikor vkit megkérdeztek,hogy miről szól a hardcore: "a hardcore arról szól hogy lény kemény", sajnos ezt nem találtam most meg, de az aktívban hangzott el, így ha vki megtalálná, örülnék neki
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote