Thread: questek
View Single Post
  #3  
Old 04-03-2010, 10:26
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
A keresgélős küldit még értem, a gyűjtögetőset is, a tárgyak összerakása sem okoz gondot, bár a távcsöveset én is buktam
Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Bölcstől ellopták a tollat. Bejártam az összes kunyhót, eddig még nem találtam meg. Öldöstem az embereket, náluk sem volt bár többször haltam mint ők, így erről egy időre letettem.
Ez keresgélős küldi, a fentebbi állításod alapján ez ok. Annyit segítek, hogy alacsony szinten ne próbáld, majd csak a játék későbbi szakaszában...
Vagy keress olyat, aki tudja játékon belül hogy kell csinálni, és segítene Neked.


Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Csatornában találkoztam egy eltévedt városlakóval. Tudom merre van a kijárat, de hogyan segíthetek neki? Nem tud követni, nem tudom elmondani neki merre menjen, mit kell ilyen típusú questnél tenni?
Ez is keresgélős.
Én eddig bárki kérte ebben a segítséget, annyit írtam neki, hogy ő egy eltévedt városlakó... Nem sok segítség, de pozitív visszajelzések érkeztek azoktól, akiknek írtam.
//Többet nem szívesen írnék, főleg itt a fórumon nem.//

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Van pár küldetésem, amivel elakadtam. Nem kifejezetten egy küldiről van szó, hanem úgy általában a megoldási rendszerrel. A gondom az, hogy egy rpg-ben lehet beszélgetni a megbízóval, itt nem :S Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is kérek pár jó tanácsot.
Általában, a kezdő beszélgetésen kívül nem sok, sőt, semmi új infót nem tudsz meg a játékokban, hogyha újra megszólítod. Itt is ez van. Amit kiír, azt fel lehet úgy fogni, mint a válasza a megbízónak...