Thread: Sérelmeink
View Single Post
  #1  
Old 05-21-2007, 14:57
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow Sérelmeink

Sziasztok.
Már elég rég játszom a hódítóban és még sosem éreztem szükségét, hogy a hódítóban esett sértéseket amiket kaptam másoknak feltárjam.
Ma viszont olyan szégyenletes eset történt velem ami arra késztetett, hogy ezt elmondjam eme kis közösségnek.
Ezért aztán elhatároztam, hogy mivel még nem nyitottam témát ma megteszem.
Lehet, hogy nem én vagyok az egyedüli akit ilyen, vagy hasonló sérelmek érnek, de ha nem is tehetünk ellene semmit legalább megbeszélhetjük és ezzel talán könnyítünk fájdalmunkon.
Ma kaptam több kedves levelet az eggyik oritól a hódítóban.
Most le is írom mely ország ez mivel ezzel nem sértek játékbani érdekeket.
Nos ez az ország az u-ban van és a neve : [*** moderálva ***]
Ma többek közt ezt írta nekem" te kis éhenkórász"
Most ezt megmagyarázom.
Tavaly a szülinapom előtt a szüleim autó balesetben meghalltak.
Mivel nem él itt egy hozzátartozóm sem magamra maradtam.
Azóta nappal tanulok mert végzős gimnazista vagyok, és éjjel meg dolgozom a neten és a számítógépemen.
Magam tartom el.
Amit megkeresek abból tartom fenn magam.
Még sosem kértem senkitől egy vasat sem és egy darab kenyeret sem.
Nekem a szüleim nem adják a számba a kaját.
Azt eszem amit megszerzek magamnak.
Most kérdem én tőletek, mivel érdemeltem én ki az "éhenkórász" jelzőt???
Én nem a szüleimen és nem máson élősködöm.
Nem is panaszkodom, hogy ilyen sors jutott nekem.
Ez az élet és ezt így el is fogadom.
De azt nem tudom elfogadni, hogy egyesek ilyen gongolkodással vélekednek rólam.
Sajnos nem csak rólam volt ilyen jó véleménnyel idézek a soraiból" ezek a hirtelen feltörő barmok"
Ezek szerint engem is baromnak tar és még jó páratokat is akik nem évekig állnak egy szinten.
Én nem szégyenlem, hogy szegény vagyok. Azt sem tartom szégyenleni valónak, hogy magam tartom el és megküzdök a fennmaradásomért.
Igaz nem flancolok és nem dögös rucikba járok, de ha megnézitek az oldalamat ( http://gportal.hu/portal/langelikaboxi) megláthatjátok a menüben lévő zenés fotóalbumomból, hogy tisztán és rendesen öltözködöm.
Kérdezlek titeket azért ha az ember ilyen helyzetbe kerül akkor már ki kell gúnyolni, és illyen és hasonló jelzőkkel kell illetni????

Last edited by Ati; 05-21-2007 at 14:59.. Reason: 1, privát üzenet fórumra másolása tilos. 2, más országra burkoltan uszítani is szabályellenes
Reply With Quote
Sponsored Links