View Single Post
  #3376  
Old 01-05-2013, 22:54
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Vent View Post
17 évesen 6 cigány vert össze a buszpályaudvaron úgy, hogy több tanú is volt, de ahelyett, hogy segítettek volna, inkább tova álltak - és még csak rendőrt se hívtak. Mondanom se kell, nemcsak a sérülések, de a cserbehagyás is fájt.
Én ekkor határoztam el, ha látom, hogy erőfölényben lévő cigányok inzultálnak valakit, még ha tudom is, hogy az én fejem lesz összeverve, de odamegyek, és segítek - már amennyire ez egy lánytól lehetséges. (Az meg hidegen hagy, hogy emiatt (is) sokan hülyének gondolnak...)

Lehet a te hozzáállásod is változna, ha pl. a gyerekeddel, vagy akár veled történne valami ilyesmi.
ilyen velem is történt.. csak vonaton és 16 évesen. egy tipikus cigány falu (taktaszada) megállóhelynél felszállt egy csapat cigány este 8 körül. egyedül ültem egy fülkében beültek 6an és rögtön el akarták venni az mp3 lejátszóm.. nem hagytam magam, itt törték el először az orrom. a szép az volt, hogy a kalauz meg több utas is elsétált a fülke mellett és senki nem szólt bele hanem elfordították a fejüket.
Reply With Quote