Thread: Linux
View Single Post
  #22  
Old 02-21-2006, 23:31
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Sulix operációs rendszer gnome grafikus felülettel :)

Talán többen emlékeznek rá hogy ma a hódító fórumán többen segítettek nekem, mert egy linusos géppel bajlódtam, persze sokan röhögtek is

Üzletböl sikerült egy Sulix oprendszerrel telepített gépet haza hozni, és persze engem kértek meg hogy hajintsak rá egy XP-t hogy tudjon az a gyerek játszani, mondtam is h semmi problem egy óra és fent van.
Nahát rutinbol betoltam az XP-t beállítotam hogy arrol bootoljan és semmi elkezd bootolni a gép és semmi, vissza sulixhoz nézzünk bele, igaz előtte háromszor nem volt képes bebootolni az oprendszer, sikerült többször lefagyni bootolás közben

Mondták az okosok h lépjek be Sulixba root jelszóval, mert ugye közben egyszer csak elindult első utam a hód fóruma volt. Az üzletben nem adtak hozzá root jelszót, de persze kitaláltam. Megtaláltam az fdisket meg mindent amit Remedy moderátorunk tanácsolt, semmit nem tudtam velük csinálni, ellenben találtam mnt nevü mappát illetve Gnome grafikus felületet (innentöl kezdve Ati nagyon gyanus vagy nekem sulix ügyben)

Tanulság az egészböl, ha valaki nem ért frankón a linuxhoz meg főleg a sulixhoz az kérje meg az üzletben az eladót hogy hajintsanak fel egy wint is, úgy is megteszik, csak vedd meg a gépet tölük
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote