Thread: 1A események
View Single Post
  #13866  
Old 12-03-2013, 12:07
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Remy kérésére, és visszaolvasva, kommentálni támadt kedvem pár dologban. Kedves Dani ex klántársam és még lehet jövőbeli elmondta, már a klán szemszögéből történteket, egyéb általa fontosnak tartott észrevétellel.

Nyulas dologra rátérve, csak annyit, hogy sokáig termeltünk, hogy egyáltalán fel tudjunk fokozni hozzátok és meglegyen a kellő ütésre szánt ló. Összesen 3.5 milla egységet fokoztunk be akkor, az addigi termelésünk jó felét. Úgy éreztük, minek játszunk, ha nem próbálhatjuk meg? Más csak vegetál, síránkozik, mi termeltünk és megpróbáltuk amit más nem mer, vagy nem tehet meg. Szépen összedolgoztunk, és hibátlanúl ráálltunk a klánra nem kevés pontértéket belőve, éhezést, mindent belekalkulálva 50 pontkülönbségre belőttük a gun klánt. Ezután már könnyebb volt a helyzet csak ki kellett támadni. Kitámadtunk, az utolsó 10 percben elkezdték venni az ijjaink és sikerült megfogniuk a sereget, utána jöttek az egyéni akciók. Persze mindenki letört, mert azért bíztunk a sikerben, mint mindenki aki hisz valamiben. Az egyéni ütésekről röviden csak annyit, hogy Mikor Angel ráfokozott Megtekintésre 50k érték körül (nem pontos csak hozzávetőlegesen, mielőtt kiokosítanának) akkor Megtekintés visszatámadt, hogy azért nah, ne hagyjuk már annyiban. Persze a Gun mindig épült, hogy nehezebb legyen beütni őket, és ezt jól is alkalmazták, de ezt fordított esetben nem igen lehetett megjátszani. Mikor kitámadtunk Angelra, akkor gondoltuk jön vissza egy kis föld, de bebuktuk, és arra nem számoltunk hogy előző körben Mad átfokozza az elf klán 10 oriját, hogy a következőben fokozótávra lehessen, erre mondok valamt, elfokozott 300k egységet, majd a következőben, mikor ráfokozott a kitámadt orinkra ismét 400-500k egységet Remy orijával együtt. Persze itt az orink bukott nem keveset, de ezután még mindig Mad és Remy alatta voltak 50k érték körül. Ismét lehetett próbálkozni. Igy lett volna sorban és ehhez nem volt kedvünk és inkább azt választottuk, hogy feladjuk a harcot és lefordulunk, de semmiképp sem gondolom azt, hogy sunyin tettük volna, egyszerűen semmi értelmét nem láttam/láttuk, hogy végigverjenek ezen módon és még a minföldből is kiessünk.

Majd egyszer talán változik a helyzet, de jelenleg ilyen mennyiségű egység mellett ami a piacon mindig elérhető a gun számára addig a kesztyű nem felvehető. Ide-oda jó játékos....nem ez a fő szempont. Nálunk is vannak remek játékosok, csak az a 30-100 milla egység hiányzik amit mindig baj esetén bevehetnénk. Más dolog, hogy én őszintén leirom, és van aki inkább búrkoltan körülírja a történteket, és nem azt irja le, hogy hát igen, elfokoztuk, mert különben sok hekit bukunk. Tették ezt Madnál és itt leirva más ürügy lett írva. Ezt egyik kedves játékostársam fel is vetette, jogosan és egyértelműen. Persze mindenre van, és lesz is ellenérv, és csupán azért, mert azért is, nehogy már a Pékeknek igazuk legyen, vagy úgy lássanak valamit ahogy a másik. Én ebbe már beletörődtem, és így könyvelem el a dolgokat. Ha fordított helyzet lett volna, akkor a gun esik le mint a nyárfalevél, de ők megteremtették azt az anyagi bőséget mikor még éppen lehetett, hogy a hasonló helyzet ne alakulhasson ki. Én abszolúlt nem bántom őket, ügyesek, de én tudom értékelni azt is, akinek nincs és próbálkozik. Ez ugyanolyan mint ha a real madrid focicsapatot kihívja a Dunakeszi. Valószínűleg 1% esély sincs arra, hogy a Dunakeszi nyerjen, de miért ne? Elindúlnak felvértezve, de a busz lerobban, ugyebár nem telik magánrepülőre, de odaérnek és lejátszák a meccset ami egyértelműen real győzelem, de nem ez számít. DE aligha hiszem, hogy a real játékosai fikázni kezdték volna az ellen csapatot, hanem gratuláltak volna nekik és örültek volna, hogy egy meccset lejátszottak. Játékszellem, közösség, sportszeretet, ennyiről szól, ahogy itt is hasonlókról. Kicsit viccesre próbáltam a végét, de itt minden le van írva. További jót!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 12-03-2013 at 12:13..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post: