View Single Post
  #1  
Old 04-21-2007, 12:12
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default érdekes földszerzés

Üdv Mindenki!

Egy éve történt. A pontos információkat már nem tudom, de a lényeg benne lesz közel pontos adatokkal.

7 körre támadott egy szövim 5/Xben. 42E pont környékén jártunk. Akit ütni akartunk, az 55 környékén (57 vagy 54 már nem tudom). Közel s távol senki. Ezért ütöttük őt. Előtte egy-két hétig egy mf-re vártunk, mert nagy embernek képzelte magát és belekötött a szövinkbe. Szal nagy a nyugi. Aztán megunjuk a várakozást és uccu neki a 7 körre lévő orinak. Este elindult a szövim, hajnalban néztük az eredményt. A kettő között kb 5 óra ellenőrizetlen idő volt.

A célpontról az előtte lévő hetekben 2 max 3 gömbi készült is. Egy helyben üdögélt hasonlóan hozzánk. Valszeg termelt.

Természetesen mi is ezt tettük. Katit termeltünk és piacoztunk. Én még kezdő voltam, és kevés volt a nyers a piacon, ezért azzal kezdtem el foglalkozni. Így jól átláttam, hogy kb mennyi anyagot termel ki a csoport. És képzeljétek nem azért áltam le a nyerssel való foglalkozásról, mert nem győztem felvenni az új anyagokat amiket alámraktak, hanem mert nem volt mivel piacozni. Nem volt nyersanyag a csoportban. Napokig kellett átépülni.

Nos ilyen előzmények után, bevertük a srácot! És elhoztunk tőle 5 kemény hektárt!!!!! 5-öt.

A nyerset már említettem, hogy nem volt előtte napokig. Építés kizárva. Nos nem tudom mennyire fontos mennyire nem, de ehhez jön még, hogy a pontszáma amíg figyeltük, addig nem változott. Ezresre annyi volt neki végig.

Másnap délelőtt az ori elment szabira, és vissza sem jött, amíg fel nem léptünk.

Hogy lehet az, hogy csak 5 hekit hoztunk? A support először hülyére vett, aztán lerázott minket. Az ismerőseim nem tudnak válaszolni, ha megkérdem tőlük, mit gondolnak.

Ha lehetséges is, hogy a támadott ori csinált valamit, hogy csak 5 hekit hozzunk, akkor is felmerül, hogy valószínűleg költségesebb amit csinált, mint ha hagyja, hogy a valódi nem is tudom 50-60 hekit hoztuk volna, aztán leszabizik, és visszafedezi. Ha pedig van kevésbé költséges eljárás, arra hogy valaki 60 heki helyett csak 5 hekit szerezzen tőlem, mint az hogy azt az X-ben 1050 heki környékén egy fedezéssel (kb 10E kati?) megoldjam, akkor az engem nagyon érdekel.

Szal kérdés, hogy miért csak 5 hekit hoztunk? Az ori csinált valamit? Ha igen mit?

pea

ui.: Időközben annyi kiderült, hogy a dolog költségesebben ugyan, mint a bontás-épülés, de lehetséges nyersanyag nélkül is "igen kézenfekvő módon". (Bocs Ati, de ezt nem hagyhattam ki!)

Last edited by pea; 04-21-2007 at 12:40..
Reply With Quote
Sponsored Links