View Single Post
  #10  
Old 12-06-2006, 13:40
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége
annakidején már felvetettem ezt a levlistán, remélem most nagyobb támogatása lesz, és Ati oldaláról is nagyobb a fogadókészség... mindenesetre én mellette vagyok akár még ilyen áron is (VIP-be kerül, plusz akár hasonló feltételekkel mint a zéró start).

Lehet hogy ki kéne kötni azt is hogy az összekötött orik között legyen legalább egy körbefordulva, vagy fent az A-ban; illetve hogy a mélyszabis oriknak legyen egy maximális száma (ne legyen pl. egy buzgó játékostársnak minden szinten egy kigyúrt gömborija, amivel a másik ori fellépése előtt lefényképezi a csoport releváns részét ).

az 1000 kör korlátot nem igazán látom be miért szükséges, elegendő ha nem lehet visszahozni ameddig a feltételek nem adottak rá (van másik ország az adott csoportban, illetve van másik ország az 5. szinten).
Reply With Quote